Novice

Najhitrejša Avstrijka Brem

( 30. 01. 2016 )
Pred 7.000 gledalci po prvem veleslalomu z lepimi možnostmi tudi šesta Ana Drev

Imenitno vzdušje na snežnem stadionu v Mariboru, v soncu, na odlično pripravljeni, trdi in zahtevni veleslalomski progi. Najhitrejša na prvi progi je bila Avstrijka Ana-Maria Brem - ”Končno mi je uspelo dobro smučati!” -, za njo pa se je uvrstila zmagovalka zadnjega veleslaloma Nemka Viktoria Rebensburg - ”Ni bilo lahko s številko 1, na zelo trdi progi sem naredila preveč napak.”Slovenske smučarke je v cilju snežnega stadiona, na katerem se je že v prvem veleslalomu zbralo več kot 7.000 gledalcev, bodrila tudi Tina Maze. Ana Drev je smučala zelo dobro, ni sicer čisto na vrhu, kot je bilo na zadnjih dveh veleslalomih, vseeno pa ima na šestem mestu možnosti za skok na zmagovalne stopničke. ”Zadovoljna sem, zdaj lahko grem na drugi progi na polno. Hvala navijačem!”Na drugem veleslalomu ob 13. uri jih bo zato zagotovo še več!Med trideseterico za drugi veleslalom se je od Slovenk uvrstila še Katarina Lavtar s 23. časom.